featurebg

Na czym polega usługa marketingu szeptanego?

Marketing szeptany można porównać do plotki, jednak w tym przypadku jest to
plotka "pozytywna". Realizacja usługi polega na systematycznym dodawaniu wpisów na forach internetowych i blogach. Treść pojedynczego wpisu ma za zadanie polecanie Twoich usług lub produktów innym użytkownikom forum. Uwierz nam, są ich miliony.

Jakie korzyści niesie ze sobą marketing szeptany

Wzmacnianie wizerunku Twojej firmy w sieci

Systematycznie pojawiające się wpisy na forach to doskonałe narzędzie do promocji marki. Skutecznie poprawiają one wizerunek Twojej firmy oraz budują zaufanie wśród internautów.

Pozyskanie nowych Klientów

Im więcej osób przeczyta pochlebne opinie na temat Twoich usług lub produktów tym więcej potencjalnych Klientów możesz zdobyć. Dzięki postom na forach internetowych Twoja firma staje się dla wielu internautów firmą "z polecenia".

Zwiększenie ruchu na Twojej stronie

Posty promujące Twoje produkty i usługi zachęcą Internautów do przejścia na Twoją stronę internetową. Bezpośrednio wpłynie to na zwiększenie ruchu w Twoim serwisie.

Lepsza pozycja w Google

Równolegle z pochlebnymi opiniami na temat Twojej firmy, posty zawierają często linki do Twojej strony. Tak pozyskane odesłania bezpośrednio wpływają na pozycję Twojego serwisu w naturalnych wynikach wyszukiwania Google.

© Optimlab.pl - wszystkie prawa zastrzeżone