W pełni wykorzystaj potencjał Internetu

Chcesz aby o Twojej firmie zrobiło się głośno? Skorzystaj z oferty artykułów sponsorowanych w OptimLab. Twoje publikacje, artykuły eksperckie, teksty promujące Twoje usługi i produkty pojawią się na wielu popularnych wśród internautów portalach.

Usługa polega na systematycznym lub jednorazowym dodaniu artykułu sponsorowanego do popularnych serwisów internetowych. Treść artykułu, może być przygotowana przez Klienta lub przez naszych copywriterów.

Systematyczna publikacja artykułów dotyczących Twojej firmy (usług/produktów) to dyskretna forma reklamy. Codziennie milion Internautów czyta artykuły tematyczne w sieci, wśród nich mogą być również Twoi potencjalni Klienci. Dodatkowo poprzez publikację artykułów sponsorowanych, w których umieszczamy linki do Twojej strony, wspomagamy proces jej pozycjonowania w Google.

img-feature

Do publikacji artykułów sponsorowanych wybieramy głównie portale lub ich działy tematycznie powiązane z Twoją firmą. Współpracujemy z wieloma seriwsami, takimi jak: Głos Wielkopolski, StrefaAgro, Zdrowo.pl, MiastoKobiet czy Wiadomości24

Koszt umieszczenia artykułu jest każdorazowo przez nas negocjowany z wydawcą. Jako agencja e-marketingowa posiadamy wypracowane zniżki dlatego możemy zaproponować Tobie konkurencyjną ceną. Stałe opłaty to koszt obsługi oraz ewentualnie koszt przygotowania artykułu przez naszego copywritera.

© Optimlab.pl - wszystkie prawa zastrzeżone