Wybierz typ reklamy, który Cię interesuje

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy usługi reklamowe. Każda z nich trafia do innej grupy odbiorczej. Jeśli nie wiesz, która reklama jest właściwa dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami a nasi doradcy z pewnością odpowiedzą na Twoje pytania.

Linki sponsorowane

Interesuje Cię skuteczna i szybka promocja Twojej strony? Skorzystaj z kampani linków sponsorowanych, pozwalającej na natychmiastowe dotarcie do szerokiego grona Klientów, poszukujących Twoich usług lub produktów.

Kampania banerowa

Pozyskaj nowych Klientów, dzięki emisji Twoich reklam banerowych na portalach należących do sieci reklamowej Google. Nie musisz wydawać dziesiątek tysięcy aby Twój baner reklamowy pojawił się na serwisach takich jak Wirtualna Polska, Onet i wielu innych.

Remarketing

Docieraj do osób, które już odwiedziły Twoją stronę i nie daj im zapomnieć o Twojej firmie. Kampania remarketingowa daje Ci możliwość wyświetlania reklam graficznych tylko tym osobom, które są zainteresowane Twoimi produktami lub usługami.

Co zyskujesz, wybierając reklamę w Google

Usługi świadczone przez nas to szerego korzyści dla Ciebie i Twojej firmy

Natychmiastowe efekty

Twoja reklama pojawi się użytkownikom Internetu, zaraz po rozpoczęciu kampanii. Nasi specjaliści zadbają o prawidłowy jej przebieg.

Kontrola wydatków

To Ty decydujesz jakie środki finansowe przeznaczasz na kampanie reklamowe w Google. Zapewniamy, że nigdy nie przekroczysz założonego budżetu.

Szczegółowe raporty

Otrzymasz od nas comiesięczne raporty ze skuteczności Twoich kampanii reklamowych. Twój indywidualny opiekun wykona ich analizę i ewentalne modyfikacje w kampanii.

© Optimlab.pl - wszystkie prawa zastrzeżone